Categories
Pranešimai

Regata eteryje

radioŽadėję Neringos ritmus perkelti į Kuršių marias regatos „Neringa FM Taurė“  organizatoriai maloniai nustebino paskelbdami, kad regata bus tiesiogiai transliuojama Neringa FM eteryje.  Visi negalintys dalyvauti regatoje yra kviečiami jos klausytis šeštadienį nuo 12.00 ir sekmadienį nuo 10.00.

Įdomu, kas toliau? Tiesioginė video transliacija?

4 replies on “Regata eteryje”

Būtinai!
Beje įdomios ir techninės detalės, ir kaip pavyks įgyvendinti. Šiaip, ateičiai gali būti naudinga:)

Rezultatas – nelabai pavykes, bet kazkas matesi. Draugai „semiorkistai“ is Londono stebeje sake – „viskas normaliai, tik pas mus internetas letas, biski trukinejo“ – na cia viskas pas mus trukinejo :)

Techniko buvo paprasta – ir taip varzybu biudzetas su minusu buvo – kamera prijungta prie laptopo (kateryje), laptopas su omniconnect’u. Maitinimas nuo akumo per konverteri i 220 – paveze. Is laptopo skype video i kompa darbe. Skype todel kad nera problemu su ip adresais ir framerate automatiskai parenka pagal pralaiduma. Darbe su VLC screen capture (reikiamose vietose nuo skype lango) ir brodcastas ASF formatu.

Silpna grandis – omniconnect’as – perletas 320×200 video – 2-5 kadrai i sekunde gavosi, kai turetu buti bent 20.

Kokios alternatyvos – hmm – galingas p2p WiFi, kad bent 5km patemptu, ir omnidirectional jei ne is teiseju laivo o is plaukiancio katerio daryti.

Ko truko – komentavimo – nesugebejau VLC priversti ir screena ir audio pagauti. Ir smagiau is keliu kameru butu – viena pvz is katerio, kita valdoma nuo vieno zenklo.

Tai tiek komentaru.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *