Paparčio žiedo beieškant…

regata_7Vėjopamušalai Jonines jau atšventė. Smagiai ir iškilmingai – su vėju, burėmis ir būriu kolegų buriuotojų. O artėjantis laisvadienis – tik formalumas tiems nesusipratėliams, kurie kažkodėl paparčio žiedo vis dar ieško erkėmis knibždančiose pievose. Trumpiausią bemiegę buriavimo naktį kažkas rado tinklus ar seklumas, kiti – lenktynių azartą ar tonizuojančią sibirietiškų šaknų užpiltinę. Bet atrodo, jog visi rado gerą laiką.

Vieša paslaptis, kad mes (Vėjopamušalai) prikišome savo nagus prie šios regatos. Ir, kad ir kaip teigtų Bitlas, jog buriuotojui pakanka ‘gero starto ir gero finišo, o visa kita tai jau …’ – mūsų manymu svarbu ir visos tos smulkmenos, kuriomis tenka pasirūpinti organizuojant varžybas. Ne mums vertinti visą darbą. Rašykite, sakykite savo nuomonę ar pastebėjimus. Pasistengsime kitais metais atsižvelgti į siūlymus.

Ačiū visiems, kurie padėjo įgyvendinti šią idėją. Didžiulė pagarba varžybų vyr. teisėjui Jonui (!) Tamkvaičiui, kurio patirtis ir patarimai – neįkainojami. Dėkojame ir regatos partneriams, rėmėjams ir, žinoma, dalyviams.

Rezultatai ir fotogalerija – Joninių nakties regatos tinklapyje www.joniniuregata.lt

Apie Joninių nakties regatą rašo:

jachtos „Baraka“ blogas

dienraštis „Vakarų ekspresas“, video

More Stories
Foto konkursas “2009 burės” (XII)