Categories
Pastebejimai

….trumpai

Nulenkę galvas atsiprašome visų vėjopamušalai.lt skaitytojų, dėl tokio sąstingio. Esame gyvi sveiki ir tikrai niekur nedingome iš buriavimo platybių. Vėjopamušalų komanda pasinėrusi į kelių buriavimo renginių organizavimą. Tiesiog fiziškai neturime laiko kada jus pradžiuginti ar suerzinti savo subjektyviais tekstais.

ir čia tik keletas trumpų pastebėjimų apie, tai kas įvyko ir įvyks buriavimo scenoje:

foto: www.1000odisėja.lt
foto: www.1000odisėja.lt

„Ambersail“

Griaudėdama per visą pasaulį tūkstanmečio Odisėja pasiekė finišą. „Ambersail“ jau ruošiasi naujam startui. Taigi, laivas sveikas. Sutiktuvių metu įgulos nuoširdžiai šypsojosi, o ir „penelopė“ liko neužmiršta. Keliam bokalą šalto alaus už Linkų, Simą, Raimį ir visus kitus be kurių entuziazmo ir darbo Lietuva nebūtų šitiek kalbėjusi apie vėją burėse.

„EŽK“

Kadaise visa Sąjunga neatitraukdama akių nuo „žydrųjų ekranų“ stebėjo legendas apie šnipą Štirlicą, kiek vėliau – apie James Bondą. Kažką panašaus į šnipų žaidimus regėjo ir daugelis Lietuvos buriuotojų. Galime visiems pranešti Jachtklubo bare pamatėme iš jūros grįžusius vyrus, kurie išdavė, kad įslaptinta „EŽK“ įvyko! Dėl jau minėtos laiko stokos regatoje nedalyvavome, todėl detaliau nieko papasakoti negalime.

„KMR“

Tokį vaizdą išvysim Klaipėdoje
Tokį vaizdą išvysim Klaipėdoje

Jau paskelbti ir lbs.lt guli Kuršių marių regatos nuostatai. Matyt, nesugebame naudotis internetu, nes oficialiai paskelbtuose nuostatuose minimos išankstinės registracijos Anketos nerandame… Net gūglas neranda. Jei kam pasiseks rasti – skelbkit garsiai ir mums.

Baraka rado, ačiū. Matyt tuo metu, kai rengėme įrašą buvo atnaujinamas ir www.lbs.lt.

The Tall Ships’ Races Baltic 2009

Taip, tai ir suryja visą mūsų laiką. Į Klaipėdą atplauks daugiau, nei šimtas burlaivių ir jachtų. Pažadame – bus kur nueiti, į ką pažiūrėti ir pasidžiaugti.Pagaliau, nežinia kada ir ar išvis dar kada nors Lietuva sulauks tokio renginio.

5 replies on “….trumpai”

Apie Tall Ship Race
Supratau kad bus ka pamatyti, bet viens klausimas neduoda ramybes – ar bus ymanoma atplaukti ir kazhkur prisishvartuoti su laivu, nedalyvaujanchiu renginiuose, ar net nebandyti brautis y Klaipedos ( Pilies, Smiltynes) uosta?

Svečių jachtoms numatyt vieta tarp biržos ir pilies tiltų. Tiesa tilto kilnojimo grafikas kabo ore, taigi lieka smiltynės jachtklubas, kuris bus prifarširuotas KMR jachtų ir iš pilies jachtklubo laikinai išsikrausčiusių jachtų. Taigi visų svečių laukia smagus laipiojimas per jachtas sustojus keliais bortais.

pasiteisinsiu :)
info dėl KMR anketos gavau va ką tik (09.07.20 15:39) su prašymu ją patalpinti ne dabar iškart, o va jei nuo rytojaus, tai gerai. kažkokios serverio bėdos.
o toji anketa, kurią rado baraka, truputi pasenusi, nes, kaip mane informavo, yra pakeitimų. ieškokite naujos.

na, jei jau pradejom – tai ir igulu sarasai 3 metu, ir distancija antra grupe kaskart ta pacia plaukia, i 15 boja, ir siaip tokiu niuansu pilna.
gaila, kad nera komentaru, ar forumo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *