Categories
Pastebejimai

Jaunoji karta

olimpinis buriavimas
Olimpinis buriavimas - išimtinai jaunimo ir trenerių rūpestis?

Vis dar prisimename kaip kėlėme bokalus didžiuodamiesi Gintarės Volungevičiūtės sėkme Pekino olimpinėse žaidynėse. Bet žaidynių vasara praėjo ir žinios apie olimpinį buriavimą nutilo. Giliame www.lbs.lt kamputyje užtikome kelių varžybų rezultatus (pagarba R.R.A. už operatyviai publikuojamus rezultatus), tačiau išsamesnių žinių rasti nepavyko. Panašu, kad olimpinis buriavimas (buriavimas mažomis jachtomis) yra išimtinai jaunimo ir jų trenerių rūpestis.

Visgi mums smalsu, kas šiuo metu lyderiauja Lietuvoje, kas perspektyviausias ir kiek gi lietuvių galime tikėtis išvysti Londone? O ir pirmosios jaunimo olimpinės žaidynės jau kitais metais. Tikime, kad tai įdomus ne tik mums,Vėjopamušalams. Todėl prašome ir kviečiame tapti vejopamusalai.lt informatoriumi-agentu. Jei turite išsamesnės informacijos apie tai kas dedasi jaunimo buriavime – nekantriai laukiame.

14 replies on “Jaunoji karta”

iš komentarų „šmaikštumo“ susidaro įspūdis, kad niekas nežino, o gal ir šiaip niekam neįdomu..

Kauno sportininkai (pagarba Linui) turi bent šiokį tokį informacijos portaliuką — http://kaunas.sailing.lt/
optimistai neseniai informavo apie savo atsinaujinusią svetainę — http://www.optimistsailing.lt
į lbs.lt papuola tiek, kiek ateina pačių noru. arba pavyksta priprašyti.
L.T. visko neapžios, o visa kita lieka trenerių rūpestis.
tiesa, Vilkas kartais pabaksnoja į šonkaulius atšviežinti info. bet neduoda foto, o be jų nieko gero.
apie Memelio ir Wilno krašto „sportsmienus“ ir man terra incognita.

Sveiki,

Mano galva, tai elementarus LBS’o (o per ja ir visu musu nariu) neveiklumo pavyzdys.
Juk padaryti labai paprasta – LBS’as dotuoja pinigais jachtklubus, kurie ugdo jaunima. Neatsiunte varzybu anonso ir rezultatu per dvi dienas – kito pusmecio dotacijos nera.
Pradetu siusti ne tik anotacijas, rezultatus, bet ir nuotraukas bei interviu :)
Kitas pastebejimas. Sie metai turtingi musu kyliniu laiveliu dalyvavimu tarptautinese varzybose. Kur info? Apie „Tojana“, kuri po dideles pertraukos plauke „Gotland Runt“ rase „VZ“. Bet buvo ir „Baltic Open“, „Latvias Cempionats“, „Muhu Vainu“, „Tall Ship Race“, kur lietuviukai eme prizines vietas arba savo grupese plauke tiesiog puikiai.

Matai, kaip būtų galima apie jaunuosius buriuotojus laikas nuo laiko parašyt, bet…bet kalbų apie jaunimą ne tik interneto platybėse, bet ir jachtklubų baruose negirdėt (pataisykite, gerbiami skaitytojai jei klystu).

Apie Lietuvius užsienio regatose sudėtinga. Parašyt, kad tokia ir tokia jachta užėmė tokią ir tokią vietą – beprasmiška. O va, kad suregst kažko vertą tekstą reikia daugiau informacijos, kuria kaip taisyklė buriuotojai pasidalinta tik kelių metų bėgyje. Ko nors paklausus dažniausiai atsakymas būna „na praplaukėm suplaukėm ir viskas, va šitie gerai važiavo, o teisėjai asilai“ nieko doro iš tokios informacijos nesulipinsi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *