Buriavimas raukšlėtu veidu

Savaitraštyje „Atgimimas“ pasirodė straipsnis šmaikščiu pavadinimu „Buriavimas raukšlėtu veidu“. Ignas Krasauskas pakalbino Rimvydą Rimdžių, Darių Gerasimavičių–Bitlą ir Saulių Veselauską–Vesiolą, kurie be užuolankų išdėstė savo nuomonę apie buriavimo situaciją ir ypatybes Lietuvoje. Gal ir neįmanoma visko apžvelgti išsamiai, bet vyrai kalba atvirai . O šį atvirumą vertiname ir rekomenduojame kietiems – vienas geresnių straipsnių žiniasklaidoje pastaruoju metu:

Buriavimas raukšlėtu veidu

 1. Gera nuoroda – dėkui! Kažkaip irgi “jaunuoliu“ pasijaučiau. :)

  Apie alkoholį – labai teisingai. Kaip išsireiškė docentas Storas – “nacionaliniai buriavimo ypatumai“, ką dabar… Bet būna ir blogiau (kai lieka tik bandelė su kefyru).

  Vis tik man, kaip “netikram buriuotojui“, tai straipsnis daugiau buvo bėdavonės, kaip prastai su buriavimo sportu Lietuvoje. Ir ką? Čia žmonės meldžiasi guminio moliūgo svaidymui į kiaurą šiukšliadėžę palubėje – nesupras.

  Ir dar, palyginus, visai neprastai, sakyčiau, su tuo buriavimu, nes jei imčiau kalbėti apie pramoginį, tai keli tokie straipsniai išeitų…

  Tai aš ir sakau: gal atvadinkit atgal LBSą į LBSFą, ir melžkite pinigus iš Sporto komiteto, Olimpinio komiteto, Olifėjos ir pan.? Daugiau koncentruotų pastangų viena kryptimi – visiems geriau, ir rezultatas labiau pasiekiamas. O “snobams su babkėmis ir martini bei bikini ant jachtų“ reiks savos – tokios solidžios “lobistinės“, a-la NYYC, – tai ją ir įsisteigs. :)

  P.S. bandau įsivaizduoti tuomet naują madą – pareigytes su pikulėmis ant denio. Bitlams jų gi nepritraukt, kad ir kaip jaunai atrodytų. :D

 2. ką randam, tuo ir dalinamės:).
  Buriavimo padėtis Lietuvoje tikrai nėra ideali, bet jei palyginti ją su kitais sportais, tai daug jų yra tikrai prastesniame lygyje.
  Tai lauksim Nauticalio tekstų apie pramoginio buriavimo nacionalinius ypatumus:). Apie LBS kaip federaciją – atskira diskusinė tema, kuriai reikia pasiruošti..

 3. Perfrazuojant, tai aš tiek neišgeriu, kad apie ypatumus kompetetingai parašyčiau… :D

  O va antrai temai – laukčiau judviejų tezių pražiai. ;)

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

More Stories
„Playing for Success“ arba lenktynės su laiku