GINTARĖ! : Pekinas 2008 #4

Gintarė iškovojo sidabrą. Ir mums jis aukso, net daugiau nei aukso vertės!

Ir net jei ant jos kaklo nekabotų tas medalis, sidabro, bronzos ar kitokios spalvos, mes nenustotume ja žavėtis. Už ryžtą, kantrybę, talentą ir nuoširdumą. Už tai, kad tokios mažytės šalies atstovė gali mesti iššūkį didžiųjų valstybių (JAV, Kinijos) varžovėms. Ir tai sporte, kurį mes mylime – Buriavime!

O paskutiniame, finaliniame „Medal Race“ plaukime Gintarė buvo pirma. Sėdėjome prie kompiuterių ekranų (nes LTV taip ir nesugebėjo parodyti nė vieno normalaus reportažo is Qingdao) ir stebėjom, kaip atsinaujina rezultatai po kiekvieno ženklo. Kažkas iš mūsų keikė, kad viena iš nedaugelio internetu buriavimą transliuojanti TV kompanija nepriima lietuviškų kreditinių kortelių. Ką padarysi, pakako ir tų skaičių monitoriuje. Svarbiausia – Gintarė mums visiems padovanojo šventę.

http://en.beijing2008.cn foto

 1. situacija su LTV išties kurioziška ir būdinga daugmaž visai LT žiniasklaidai. Dėmesio centre atsiduria telikų ir blizgių žurnalų nuzulinti sporto veidai, o po jų pasirodymų tik tenka apgailestauti, kad ir vėl nepavyko. Tas pats LTOK prieš olimpiada prognozavo aukštą vietą Gintarei, bet LTV geriau rodė sportinį ėjimą (tikrai nesu šios keistos šakos priešas:), nei buriavimą.

  Didelis AČIŪ Gintarei ir lauksiu jos pačios dienoraščio tęsinio.

 2. Gaila, neturiu kepurės ant galvos, nukelčiau. O dabar lenkiu galvą! Jėga!!!
  Sveikinimai barakos vardu!

 3. O kas nors abejojo gintares sekme? Atsimenu, ja buriuojancia nuo kokiu 1996 metu ir jau tada ji buvo viena is favoriciu lietuvoje ir net rytu europoje, tai buvo tik laiko klausimas, kada ji taps medalininke! Laukiam is jos ziniu butinai stengsimes paimti is jos interviu.

 4. Dėl interviu gali tekti palaukti eilėje:). Juk Alekna – tik bronza. Tai dėmesio Gintarei nestigs. Kaip ten bebūtų, ji to tikrai nusipelnė.

 5. Nerealiai! Ypač paskutinis akordas, kada ir atėjo į finišą pirma – labai toks geras gestas! Iš visos olimpinės delegacijos – jos aukščiausias rezultatas!

  Valio!!!! :)))

  O LTV tai tikrai sugebėjo rodyti ir komentuoti nuostabiai “vis ne tuos“: nei kas LTV vadukų kėdėse iš Mizgaičio bronzos laukė, nei iš Gintarės sidabro…

 6. Neužtenka žodžių išreikšti džiaugsmui. Žinoma, jau ką tik baigėsi olimpiada, kaip sakoma, įspūdžiai ir emocijos turėjo susigulėti, bet džiaugsmas, laimė dėl Gintarės iškovoto medalio, matyt, dar virpins širdis ilgai, virpins visų tų, kurie tikėjo, kurie meldėsi net pačiam Neptūnui, kurie net žiūrėjo su pašaipa į visa tai. Taip, ji perskrodė burėmis mūsų širdis, palikdama begalinį džiaugsmą su ašaromis akyse, laimę bei tikėjimą tuo, kad nieko nėra neįmanoma. Š-A-U-N-U-O-L-Ė, G-I-N-T-A-R-Ė. Gero tau, vėjo, mūsų buriavimo fėja :)

 7. Sveikiname Gintarę iš begalės. Savo atsiekimu tu rodai kelią mūsų jaunimui, ypač panelėm. Mes norėtume tave asmeniškai pasveikinti Nerijos Tunto Jūrų Skaučių vardu. Mes randamės netoli Čikagos(USA) ir plaukiojame tokiais pačiais laiveliais, kaip ir pati. Norėtume papasakoti plačiau apie mūsų buriavimo programą, bei buriavimo įspudžius ir atsiūsti nuotraukų. Kaip galėtumėm su tavim susisiekti? Dar kartą, valio!
  j.s.Laura Lapinskienė
  Nerijos Tunto Pavaduotoja

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

More Stories
Foto konkursas “2008 burės” (V)