Gero vėjo regata

Džiugu, kad Lietuvoje gausėja tradicinėmis tampančių regatų. Todėl mes spaudžiam dešinę tiems, kurie santykinai nedidelę regatėlę paverčia rimtesniu, tradiciniu renginiu, su savo interneto puslapiu, remėjais, iš anksto planuojama programa ir net vardine taure. Kalbam čia būtent apie „Gero vėjo“ regatą. Ir net paskubomis sukaltas ir klaidų pilnas interneto tinklapis akių labai nebado. Žinom, žinom kaip sunku vasarą nuo jachtos persėsti prie kompiuterio…

Ir šiaip kartais atrodo, kad gyvename ne žemdirbių tauta vadinamoje Lietuvoje, bet rimtoje jūrinėje valstybėje. Tai vis dėl daugėjančio veiksmo Klaipėdoje. Jau kelis (gal net keliolika) metų klaipėdiečiai su pavydu klausydavosi, kaip Kauno ar Trakų buriuotojai savaitgaliais lenktyniauja. Šiemet regatų Klaipėdoje, kaip ne keista daug. Sezoną atidaro tradicinė „Gero vėjo“ regata, po savaitės birželio 7 d. į Klaipėdą sugužės tarptautinės „Sony Baltic Open Regatta“ dalyviai, vėliau „Žalčių karalienės“ regata, „Baltic Sprint Cup“ regata Jūros šventės metu ir, žinoma, Kuršių marių regata. Veiksmo Klaipėdoje bus tikrai daug ir tikimės, kad regatos bus organizuojamos kokybiškai, be įvairių nesklandumų.

 1. I save pirmiausia ziurekit, o ne kitu klaidas taisykit…
  Ka pirmoji versija, ka sita – tas pats, tik kitoj saujoj.

 2. Labai atsiprašome, jei mūsų svetainė jus žeidžia. Tiesiog paminėjome, kad gero vėjo svetainėje yra klaidų, o gero vėjo regatą mes laiko labai gražiu renginiu.

  Jei kalbėti apie lietuviškus internetinius puslapius buriavimo tema visus juos galima suskaičiuoti ant vienos rankos pirštų. Ir naiviai tikime, kad mūsų puslapyje nuolat atnaujinama informacija yra kokybiška. Artimiausiu metu, ketiname atnaujinti http://www.vejopamusalai.lt, puslapyje bus daugiau interaktyvių funkcijų, kurios bus naudingos buriuotojams, norintiems pradėti buriuoti ar tiesiog jūra ir vėju besižavintiems žmonėms.

  Mes sieksime, kad didžioji dalis informacijos buriavimo tema, bus patogiai prieinama mūsų svetainėje.

  Jei turite kokiu nors pasiūlymų, pageidavimų ar pastebėjimų, visada jų išklausysime.

 3. kažkoks piktas smauglys pasitaikė (gal alkanas:).
  Taigi raso chebra, kad „sunku vasarą nuo jachtos persėsti prie kompiuterio…“. Viskas normaliai, ir su geravejininkais ir su pamusalais. Tikiu, kad susitvarkys tiek vieni, tiek ir kiti.

 4. Smauglys tikrai priekabus :)
  Bet nereikia preteksto duoti… Tiesa sakant, Gero Vejo puslapyje kazkaip aki draskanciu klaidu ir nepastebejau. Bet vis tiek esu linkes manyti, kad pirma savo darze reikia tvarkytis, o ne i kitus pirstais rodyti.
  Gero Vejo rytojaus regatoje!!!

 5. man tikrai patinka Gero vėjo regata ir jos rengėjų pastangos.
  Bet Smaugly, paaiškink man – kodėl reikia regatos nuostatus ar rezultatus sukišti i kažkokius .doc ar .xls? Ir pavyzdžiui, ką reiškia http://www.oustolangai.lt nuorodose?
  Tobulumui ribų nėra, ar ne?:)
  Gero vėjo ir tau!

 6. Ousto langai – suprantu…
  Bet kuom doc ir xls netinka? Nepamirškim, kad tai oficialūs dokumentai, o ne šiaip staripsnelis laikraštyje.
  Regata pavyko, ir nėra ko niurzgėti, – geriau daugiau dalyvaukime, nes ant vandens kažkodėl niekas gramatinių klaidų neskaičiuoja, o gerai leidžia laiką.

 7. jei kalbėtišiuo aspektu, manau, reikia žiūrėti, kieno pavardės po dokumetais figuruoja… Visi LBS varžybų rezultatai, ir ne tik jie, skelbiami vienoda forma. Ir norint ją keisti, reikia apie tai kalbėtis, tik manau, ne forume, o pvz., Kapitonų suvažiavime, ar kitam oficialiam renginy. Nes kol kas tai tik užnugarų visi esam drąsūs, o susiorganizuoti ir ką nors patiems padaryti yra dar per sunku…

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

More Stories
„Voiles et Voiliers“ apie Lietuvą