Categories
Pranešimai

Ką veikti rudenį?

Pernai Nidoje buvo surengtas pirmasis „Lietuvos Blokart vėjaračių čempionatas“. Vėjopamušalai sudalyvavo šiame renginyje, todėl galime drąsiai rekomenduoti jį ir šiais metais. Matas iš www.blokart.lt su pagalbininkais nuveikė didelį darbą – azartiškos varžybos ir smagus vakarėlis rudeninėje Nidoje. Geras derinys. Kadangi kaimynai Latvijoje ir Estijoje analogiškų varžybų neorganizuoja, šiemet šis renginys buvo pervadintas į „Atvirą Baltijos šalių Blokart vėjaračių čempionatą“. Lapkričio 14 – 16 dienomis buriuotojai varžysis „Blokart“ vėjaračiais monotipais trijose svorio kategorijose (lengvasvoriai, vidutinio svorio ir sunkiasvoriai). Apie dalyvavimą čempionate jau yra pranešusi Estijos „Blokart“ komanda, buriuotojai vėjaračiais iš Olandijos. Tą patį čempionato savaitgalį vyks ir Neringos miesto gimtadienio šventės renginiai. Daugiau informacijos ir paraiškos forma – www.blokart.lt

____

atsiprašome vejopamusalai.lt bičiulių, kad kurį laika nerašėme. Priežastys rimtos ir pateisinamos. Ir apie jas būtinai sužinosite kiek vėliau..

7 replies on “Ką veikti rudenį?”

Džiugu, tikiuos, oras bus geras.

Interneto šnipai susekė, kad blokartinot. Bet gal ir dar ką naudingo veikėt, kol skaitytojai kasdien klikino.. ir taip nuo praeitos savaitės.

patys organizatoriai rašo taip:

trys svorio kategorijos: lengvasvorių (iki 65 kg), vidutinio svorio (65-90 kg) ir sunkiasvorių (90+ kg).

nežinia, kokia ta viršutinė svorio riba – reikėtų teirautis pas Matą iš http://www.blokart.lt:)

Gamintojo nurodomas maksimalus svoris Blokart vėjaračiui – 120 kg. Bet mes nebijome leisti ir sunkesniems vairininkams buriuoti – pvz. N.Zelandijoj blokartai atlaiko ir Jonah Lomu [N. Zelandijos regbio žvaigžde, svoris – 130 kg].

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *