„Paršelio“ regata: veiksmas krante

„Paršelio“ regata jau tampa viso savaitgalio burių festivaliu. Veiksmą krante papildė fotografijų paroda ir „Šerno“ čempionatas. Čia dar du informaciniai organizatorių pranešimai:

Fotografijų paroda „Marių burės“

Visus, kurių širdis ir protus užvaldė vėjo, bangų ir burių grožis, kviečiame į Lietuvos buriuotojų Meką – Nidą. Šių metų Spalio mėn. 25 dieną, po „Paršelio“ regatos Pirmojo etapo finišo, 18 valandą Nidos kultūros ir turizmo informacijos centre „Agila“ bus atidaryta fotografijų paroda – „Marių burės“.

Ši paroda – nedidelis ir kuklus priminimas apie prieš mėnesį vykusios Antrosios Nemuno deltos burinių laivų regatos gražiausias akimirkas. Jaunos fotografės Linos Valuntonytės, „susirgusios“ bangų, vėjo ir burių magija, darbuose galėsite pamatyti gamtos grožį, surasti save, savo draugus ir kolegas įamžintus burlaivių fone.

Tai puiki proga uždaryti 2008 metų buriavimo sezoną, dar kartą susitikti su draugais ir kolegomis, pagerbti „Paršelio“ regatos nugalėtojus ir prizininkus, pasiklausyti muzikos ir prisiminti besibaigiančio sezono akimirkas.

Parodos ir regatos organizatoriai, Kintų buriavimo mėgėjų klubas „Marių burės“ .

Blokart Šerno Čempionatas

Baigiantis buriavimo sezonui vandenyje, visu pajėgumu startuoja buriavimo sausumoje ir ant ledo sezonas, todėl įkandin Paršelio regatos, šį sekmadienį, spalio 26 d. kviečiame visus buriuotojus ir jiems prijaučiančius į Blokart Šerno Čempionatą!

Pagrindinis prizas – veją knisantis šernas Nidos centre pasigavimui.

Veiksmo pradžia: spalio 26 d., 10 val. Nidos aerodrome.

Startinis mokestis: 5 Lt, Blokart vėjaračio nuoma visam čempionatui – 35 Lt (Paršelio regatos nugalėtojui – viskas nemokamai!).

Registracija: info[at]irklakojis.lt (vardas, pavardė, svoris (dvi svorio kategorijos (<85 kg „kūdenos“, >85 kg „rubuiliai“), kontaktiniai duomenys)

More Stories
Mokytis, Mokytis, Mokytis –