Apie liūdnai pagarsėjusį www.lbs.lt

Gruodžio 6 d. įvyks ataskaitinis-rinkiminis Lietuvos buriuotojų sąjungos (LBS) suvažiavimas. Vejopamušalų dalyvavimas šiame renginyje kol kas neaiškus. Bet šia proga, norime bent jau netiesiogiai dar kartą išsakyti pastabas dėl LBS veido – internetinės svetainės www.lbs.lt. Pateikiama nuomonė nėra nauja, jau senokai atvirai kritikavome šią interneto svetainę. Buvome apkaltinti nereikalingu priekabiavimu, neva palaikoma ji iš entuziazmo ir pinigų tobulesnei – nėra. Šie argumentai mūsų neįtikina. Kad būtų aiškiau pasitelkėme žmogų iš šalies, gerą savo srities žinovą Lauryną M., dirbusį su tokiomis svetainėmis kaip bite.lt, president.lt ir kitomis. Čia www.lbs.lt analizė – paprastai ir aiškiai. Ir jei tarp vejopamusalai.lt skaitytojų yra Suvažiavimo delegatų, paklauskite LBS vadovybės – kiek ilgai dar jie pasiryžę kęsti šį internetinį dinozaurą? Prezentaciją galime pateikti ir „normaliu“ formatu, jei tik yra galimybė ją pademonstruoti Suvažiavimo metu.

rekomenduojame peržiūrėti “Full Screen” režimu arba atsisiųsti ją kaip .pps prezentaciją ar .pdf dokumentą
 1. … paskutiniam slaide zodyje „nesinoretusi“ du kartus dalelytes „si“ manau nereikia, „nesinoretu“ daug graziau ziurisisi ;)

 2. Kaip minėjome tekste šią apžvalgą parengė specialistas, kiek kainavo ši apžvalga tegu lieka paslaptyje. Kaip bebūtų yra keliolika nemokamų internetinių puslapių variklių kurių grafinė aplinka atrodytų daug geriau, o suprantamą navigaciją sukurti nėra jau taip ir sudėtinga.

 3. matai, iš pradžių reikia įtikinti, kad pokyčiai būtini. Nes kartais susidaro įspūdis, kad visi tiek priprato, kad tiesiog – gerai kaip yra:)

 4. ir vėl pamušalai slepia specialistus :)
  atidžiau peržiūrėjus specialisto parengtą medžiagą, labai tikslūs ir taiklūs pastebėjimai. bet, kaip minėjau, bent šioks toks pasiūlymas ką vertėtų daryti/keisti būtų neprošal.

  reikės lysti internetan ir ieškotis nemokamų tvs interneto puslapiui. jei jau wordpressas netenkins (kol kas tenkina). gal pamušalas neteršiant eterio nurodys tiesiai į el.paštą? :)

 5. na, parašyčiau aš pavardę ir ką? nuo to daugiau kritikai svorio bus? juokinga:)
  tai – pirmas žingsnelis, kai įvardijama – kas blogai? Jei www šeimininkas nori pokyčių – galima žengti ir toliau.

 6. pavardė tik paaiškintų, kiek verta kritika. greitai būtų galima patikrinti, kas per specialistas kritikuoja ir ar verta juo pasitikėti.
  bet mūsų aptariamu atveju aš tik lengvai erzinu. viešai ekspertus bus galima įvardinti, kai reikalai pajudės (jei pajudės). juk tai gana siauras, uždaras interesų ratas.

  bet jei sutikčiau pusiau anonimišką kritiką rimtuose viešuose reikaluose, nekreipčiau dėmesio arba būtų lengviau nuo tokios atsimušti suvertus viską anonimiškumui, po kuriuo gali slėptis bet kas…

 7. jei tau nuo to bus lengviau – laikyk tai Vėjopamušalų pozicija.
  Man dar keista tai, kad tamsta kabinėjiesi prie detalių (asmenybių), o ne esmės – lbs.lt turinio ir formos..

 8. tai gal pamusalai perims lbs svetaines palaikyma
  oficiali lbs svetaine vietomis konservatyvoka
  gal padetu investicijos nes kiek zinau alaiko tik entuziazmas kuris laikui begant nuslopsta
  minges jachtklubas siuo metu kaip tik rengia nauja puslapi nes senasis labai jau netenkino
  tikimes sveika kritika ipus gyvybes ir lbs
  ir reik manyt visi aktyviai rasantys bloguose papildys saita savo puikimis mintimis ir foto
  atsinaujinimas visuomet dziugina

 9. Norechiau paspausti letena(s) pamushalams, uzh ju grazhu nora gausinti kokybishku lietuvishku internetiniu puslapiu apie buriavima skaichiu. Neuzhmirshom Ju ishtiestos rankos Minijos klubo puslapiui, neuzhpykit kad pasiulymu nepasinaudojom – bandysim savom jegom.
  Gryzhtant prie LBS.LT – pateikta studija yra gana ishsami ir teiginiai joje sunkiai nuginchyjami… ( gal tik galima butu juos papildyti, bet esmes tai nekeichia ).
  Esu kazhkada uzhvedes pokalby apie nusenusy puslapy ( tiek moralishkai, tiek technologishkai) buriuotoju ratelyje, ir ishgirdau, kad vienas ( Rokutis aishku uzhpyks kad vel anonimishkai…), ne LBS narys, bet prijauchiantis buriavimui, siulesi NEMOKAMAI (!) sukurti dizaina ir perprogramuoti internetine svetaine. TAchiau ish administratoriaus, telefonu gavo tokiu „lazdu“, kad atsiprashe uzh sutrukdyma ir atsizhegnojo nuo bet kokiu veiksmu…
  Norom-nenorom gali susidaryti yspudis, kad LBS.LT puslapis nekeichiamas tik todel, kad esamas administratorius-redaktorius ishlaikytu menama ytaka – noriu – skelbiu, noriu – ignoruoju…
  Jeigu kazhkas ryzhtusi suvazhiavimo metu ishkelti klausima apie svetaines atnaujinima, reiktu be jau pateiktos „Busenos studijos“ pateikti ir busimo puslapio koncepcija ( ne dizaina, kaip siulo Rokutis), ir pasiulyti kas ta puslapy administruotu – redaguotu. Butu gerai, kad zhurnalistai-marinistai irgi prisidetu prie shio reikalo – kaip butu smagu atidaryti viena puslapy ir surasti ir Arbusio papezejimus, ir Vejopamusalu pashvilpavimus ( prashom neysizheisti del terminologijos ) ir oficialius LBS dokumentus ir t.t.
  Jeigu pamusalai ( beje neysivaizduoju kas jie tokie) dalyvaus suvazhiavime ir konstruktyviai ishsakys savo argumentus, bei pateiks vizijas-skaichiavimus-pasizhadejimus – manau ledai pajudes!
  Ko ir linkiu!
  Vejo burese!

 10. kolegos Vejopamušalai,
  na kodėl jūs manote, kad aš kabinėjuosi? jokiu būdu!
  tik išsakau savo nuomonę, kad rimtuose reikaluose anonimiškumas rimtumo nesuteikia. bet virtualioje erdvėje nickai tokie populiarūs :)
  ne ne ne, nesikabinėju :)
  priimu tai kaip jūsų tinklaraščio nuomonę :) beveik kaip kaimyno Vyckos (?), kuriam vis smalsu, kodėl nerašote apie AmCup :)

 11. Ayo
  aš tau, mle, papezėsiu!
  [ sorry, Vėjopamušalai užu keiksmus :) ]
  o rimčiau: koncepcija lbs.lt nėra tokia bloga – informacija apie buriavimą. bet jos pateikimas (tiek turinio, tiek forma) – primena gūdžius 1994 metus, kai radosi pirmieji www mūsuose.
  bijau, kad lbs suvažiavime oficialiai pateikti webo klausimą nepavyks – programa jau yra. nebent diskusijose. keisti, be abejo reikia, bet kaip suprantama, tai nesikeis, kol nesikeis požiūrois ir webo valdymas.
  o savo blogo įrašų (manau, Vėjopamušalai taip pat) su lbs webu nežadu kergti. yra nuoroda ir man to užtenka. o jei ras ką įdomaus pas mane – tegu cituoja su aktyviu linku.
  blogas ir yra blogas (tinklaraštis), kur rašau ką noriu, o ne ką nori lbs.

 12. Rokuti – ish kur pas tau tas isterishkas noras pastoviai rekti bet nieko nepasakyti? Juk LietRYTY jau seniai nebedirbi…
  Ash bandzhiau pasiulyti, kad atsirastu ir turinys, ir forma. Bet puikiai parodei – kol nenustosim viens priesh kita stoveti arogantishkose pozose ( chia apie visuma ), tol nieko nebus, ir nieks nesikeis…
  Gal tada uzhmirshtam niekam tikusy LBS.LT ir kiekvienas rashinejam pezaliukus y SAVO puslapiukus, nes mes SAU tokie reikshmingi! Ir GRAZHUS! Ir PROTINGI!

 13. Kaip buvo kalbėta prezentacijoje, LBS.LT pagrindinis tikslas turėtu būti informuoti apie LBS veiklą, dokumentus ir pan. Portališkumo, apie kurį šneki niekam nereikia.

  Niekaip nepavyksta suregzti aprašymo apie vėjo pamušalus. Iš principo vėjo pamušalai, tai stalas jachtklubo bare su patogiais foteliais, prie kurio šnekama įvairiausiomis temomis. Buriuotojiškos temos tampa straipsniais, tekstais ar žinutėmis. Ar mums reikia, kad mus publikuotu http://www.lbs.lt? NE. Mes nesiekiame populiarumo. Mes darome, tai kas mums svarbu, tai yra vienas svarbiausių vėjo pamušališkos logikos elementų. mingės jachtklubui pasisiūlėme pagelbėti su jų internetiniu puslapiu, nes mums patinka (net labai) Mingės jachtklubo idėja. Va sedėjom prie stalo, nusprendėm ir pasiūlėm. Atsisakėt. Gal ir gerai mums ramiau ;)

  Kritikuodami http://www.lbs.lt norėjome konstruktyviai visiem savo skaitytojams parodyti, kad yra problema. Konstruktyviai tai parodyti galėjo tik profesionalas, susitarėm ir štai jūsų teismui pateikta profesionali http://www.lbs.lt analizė. Mus erzina, kad negalime pasiekti mus dominančios informacijos. Atvirai tai ir sakome.

 14. ačiū, @pamušale.
  miela užsukti į šį barą su patogiomis kėdėmis. maniškis vis dar kuriamas, tad atsiprašau, jei šiokia tokia netvarka :)
  o va oficialus restoranas, lbs.lt, tai ta valgykla, kurioje galime maitintis, nes mums dalinami talonai, tačiau einame kitur, nes ten ir maistas skanesnis, ir ne taip prišnerkšta. nesvarbu, kad kartais dėl to tenka primokėti.
  nors gal nelabai tikęs pavyzdys…. bandžiau į temą :)
  o jei rimčiau – tokio paprasto, neperkrauto, ir su redakcijos blogais (o ne buriuotojų blogais, surinktais į viena portalą) webo kaip britų buriuotojų, ir norėtųsi – http://www.uk-sail.org.uk/

 15. Rokuti!
  Wa tau pavyzdys, kad negali buti vienas redaktorius – neishrinko y taryba – ir apie LBS suvazhiavima jokios zhinutes nera. Shtai jums ir tradicijos, ir garbe, ir meistrishkumas!
  O buriuotoju blogai irgi galetu kazhkur kamputyje buti, kodel ne? Juk sajunga tai bendraminchiu ir bendratiksliu susivienijimas.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

More Stories
Kas sakė, kad sezonas baigėsi?