Categories
Apžvalgos

Nedidelė, sportiška, transportuojama #2

Skippi 650 Race

„Kainos ir smagumo santykis“ 4_1
6gr

Ilgis:

6,50 m

Vaterlinijos ilgis:

6,10 m

Plotis:

2,48 m

Grimzlė:

0,25/1,50 m

Vandentalpa:

700 kg

Burių plotas (Grotas + Stakselis):

27 m2

Genakeris:

35m2

Kaina:

nuo 15 000 eur

Privalumai:

Laivynas – tarsi uraganas į nedidelių, sportiškų ir transportuojamų jachtų rinką įsiveržusi Skippi 650 tapo viena labiausiai paplitusių jachtų klasių Europoje.

650r1Kaina – Skippi 650, tai viena pigiausių jachtų mūsų apžvalgose. Naujas, varžyboms tinkamas Skippi su visa įranga kainuoja apie 22-25 tūkstančius eurų. Būtent dėl mažos kainos ši jachta sparčiai populiarėja visoje Europoje.

Transportavimas – jachta be įgulos sveria vos 700 kg ir turi pakeliamą falškylį. Taigi, gali būti nesunkiai transportuojama praktiškai su bet kokiu lengvuoju automobiliu. Ir nuleidžiama į bet kokį vandens telkinį kuriame norite buriuoti

Trūkumai:

Gamintojas – Jachta gaminama Lenkijoje. Daugeliui buriuotojų iš Lietuvos ši laivus gaminanti šalis gali asocijuotis su neigiamomis jachtų savybėmis.

Dydis – Tik 6,5 metro, lengvutė jachta gali būti kiek per maža ilgiesiems Kuršių marių regatos etapams, kurie kartais gali būti išties sudėtingi.

3 replies on “Nedidelė, sportiška, transportuojama #2”

O kuo pagrįstas nusistatymas prieš lenkus?

Aišku, ten firmų-firmelių yra sočiai, ir “polska chaltūra“ priežodis gal kažkada turėjo priežastis, tačiau vidaus buriavimui tokių “miniakų“ aplink niekas taip ir tokiais kiekiais ir variantais negamina ir tokios patirties jų projektavime neturi: Twister, Antila, jau nekalbant apie konradus ir jų modifikacijas, ir t.t.

Mano nuomone, šios mažulės privalumai nusveria trūkumus. O ir regatų dabar yra be KMR, kur gal ir visai smagiai galima būtų sudalyvauti būtent tokia. Krizė gi – galima ir į mažesnius laivukus persėsti… :)

nieko asmeniško prieš lenkiškas jachtas neturime. Tiesiog niekam nepaslaptis, kad lenkiškos jachtos savo kokybe nusileidžia „vakaruose“ gaminamiems analogams. Visgi prastesnę kokybę atperka mažesnė kaina. Įvertinus kainos/kokybės santyki pamatome, kad šis laivelis vienas iš favoritų rinkoje.

paziurim ka galima isigyti uz tokia suma ir mieliau visi renkasi cruizui tinkamesni laiveli nei dienos buriavimui ar lenktynem pritaikyta. iki 27 pedu laiveliu galima rasti nemazai, bet ka su juo veiksi, vienas savo malonumui neplaukiosi… laukdamas kol atsiras kokie 10 laivu, kad po to megejiskai idejiskai sau varzybas darysies… Be vaiku varzybu is OD turim RS’us ir atkurema 470, o toliau nei salygu nei pinigu nera…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *