Kur dingo Kovas?

Pavasaris prasideda kovo mėnesį, bet Kovas ne tik mėnuo, o ir buriuotojas, autorius, garbės teismo narys – Paulius Kovas, kuriam tikriausiai mielesnis pristatymas kapitonas Paulius Kovas.

Kapitonas yra ne tik pareigos ar diplomo tipas, kapitonas – tai lyderis ir autoritetas. Jeigu yra tekę susidurti su Steponu Kudzevičiumi, Ignu Miniotu, Valdemaru Vizbaru ar Viktoru Golubovskiu suprantate ką turiu galvoje.

Ir štai vakar Lietuvos Garbės ceremonijoje už iškritusio per bortą žmogaus gelbėjimą buvo apdovanotas Linas (Linkus) Ivanauskas. Jeigu nežinote, tai Linkus kiečiausias buriuotojas Lietuvoje ir normalu, kad jis ėmėsi iniciatyvos ir organizavo iškritusio buriuotojo gelbėjimą. Bet, kur dingo kapitonas? Kodėl ceremonijos metu kalbėjo Artūras Dargis, o ne kapitonas?

Tikriausiai ponas Kovas kur nors keliavo ir greičiausiai buriavo ir tiesiog negalėjo dalyvauti ceremonijoje. Ir iš tikro, jeigu tikėti pono Kovo Facebook šiuo metu jis Ispanijoje. Visgi žiūrim ceremoniją dar kartą. Jachtos kapitonas nei karto nėra paminėtas viso siužeto metu. Natūraliai peršasi kelios versijos, kur dingo ponas Kovas:

  • Kadangi ponas Kovas kadaise buvo LNK vadovas, TV3 redaktoriai jį iš redagavo ir ištrynė
  • Ponas Kovas yra kuklus ir vengia viešumos. Šitas variantas mažai tikėtinas, bet ką gali žinoti, žmonės keičiasi
  • Ponas Kovas padarė kažką tokio, dėl ko jo vardo negali ištarti nei vienas įgulos narys.

Ką jūs manote? Gal kas girdėjote kokių gandų?

More Stories
Didesnis už didelį