Po Gero vėjo ir gero savaitgalio

Gero vėjo“ regata pateisino savo pavadinimą! Ir jau galime apibendrinti šiokius tokius rezultatus: regatoje startavo net 14 jachtų; smagus šiaurės, šiaurės-vakarų vėjas ir šviečianti saulė. Visa tai leido dalyviams džiaugtis buriavimu. Laviruotė iki Palangos, ženklas netoli jūros tilto ir atgal į Klaipėdą.

Kaip ir reikėjo tikėtis, varžybose lyderiavo naujos jachtos. Ženklą prie Palangos pirmoji paėmė jachta „Baltas“, antroji – „ Lady L“, trečioji – senutė „Lietuva“, o po jos prieš mėnesį į Klaipėdą atkeliavusi jachta „Samsas“. Nauji laivai – 39 pėdų ilgio „Baltas“ ir 36 pėdų „Lady L“ pagamintos „Dehler“ gamykloje – buvo akivaizdžiai eiklesni už senesnes, bet didesnes jachtas. 54 pėdų ilgio „Lietuvai“ nepavyko aplenkti gerokai mažesnio „Balto“.

Ne visai sėkmingai regata susiklostė vienai iš favoritų – jachtai „Baraka“. Praėjusiais metais nugalėjusi, šiemet „Baraka“ liko antroje vietoje. Didysis prizas atiteko – jachtai „Samsas“. Taigi, galutiniai rezultatai perskaičiavus laiką yra tokie:

1. Samsas
2. Baraka
3. Majolika
4. Baltas
5. Eglė
6. Lady L
7. Ardo
8. Giedrė
9. Banga
10. Lady Blue
11. Lietuva
12. Litas
13. Alter Ego
14. Jan Luca

Atskiro paminėjimo nusipelno naujai atgimęs ir visiškai pasikeitęs Smiltynės jachtklubo baras. Mūsų nedidelio kolektyvo nuomone – geriausias baras Klaipėdoje. Gardūs Tito patiekalai, Aistės ir Agnės šypsenos ir puikūs kokteiliai, išsiskiriantis DIY stiliaus interjeras. Vieta iš kurios nesinori išeiti … Ir už visa tai patys aukščiausi vertinimai – 10 balų!

Puiki regata ir puikus savaitgalis, ar ne?

More Stories
Kranto sindromas